MOJE AUTORSKÉ TVOŘENÍ - k vašemu poznámkování


Nazdar milí čtenáři. Zde najdete moje dílka, které dávám zdarma v plen veřejnosti. Abych měl přehled o počtu čtenářů :-) napište mi prosím na tomkrepelka@seznam.cz, kterou z knih si chcete přečíst  a přidejte svůj email, pod kterým se přihlásíte na google, kde jsou dílka uložena. Dám vám přístup k prohlížení a KOMENTOVÁNÍ. Budu moc rád za vaše poznámky, opravy chyb, dotazy, připomínky. Některé z knih jsou teprve rozepsány (UDR2), tady  budu moc rád za vaše názory, přání, o kterých postavičkách z UDR1 chcete vědět více, ...

Pokud si chcete přečíst některou z knih v PDFku, případně vytisknout, nebo po přečtení v Googlu usoudíte, že se vám moc líbila a chcete symbolicky podpořit autora :-) můžete poslat symbolických 38,- Kč na účet 133 801 7023 / 3030. Finance takto získané zainvestuji do práce s 38. smečkou sejonijských vlčat, která je již 30 let mým Velkým Inspirátorem. Jediná knížka, kterou si můžete půjčit v knihovně, je Údolí dvou řek, jehož povinné výtisky se nachází v povinných knihovnách a jsou  k dispozici pro meziknihovní výpůjčky.

Pokud chcete dostávat informace o novinkách na této stránce, očekávám váš email s předmětem NOVINKY na tomkrepelka@seznam.cz.

Děkuji Vám za to, že čtete knížky!

Skandinávie 2014

Aneb je to lepší jak nová pračka

Povídání o první šestnáctidenní rodinné expedici do Skandinávie, za polární kruh a ještě kousek dál, která vyvolala vlnu dalších dalekých cest.

UDR1 - Vzpomínky

Trilogie Údolí dvou řek

První díl z plánované heptalogie Údolí dvou řek - dílko pro děti, puberťáky i rodiče, pro lidičky kteří nezapomněli na dobu, kdy byli náctiletí a mladší.

UDR2 - Soumrak

Trilogie Údolí dvou řek

Druhý díl se odehrává ve světě "poté". Nikdo neví, co se přesně děje. Všechny jistoty mizí v nenávratnu a zbývá jen boj o holý život.

UDR3 - Svítání

Trilogie Údolí dvou řek
Třetí díl ukazuje, jak přežívá v "novém světě"  skupinka kluků a  jak se vyrovnává se samotou opuštěný Robinek a jeho Pátek.

Ve stínu Ineu

Cestopisné povídání z dob dávných

První výlet do zahraničí, do Rumunska, země bez elektřiny, bez telefonů, se spoustou medvědů, vlků,  dobrých lidí - a hor.

Zatím nic :-)

Tady bude Gamebook

Nic

Zatím nic :-)

Tady bude UDR4 -  Temnota

Nic

Zatím nic :-)

Tady bude  sbírka starých povídek
Nic